CÉH Alapítvány Nyári Egyetem (2023.aug.29)

CÉH Alapítvány szervezésében Nyári Egyetem kerül megrendezésre harmad- és negyedéves építőipari mérnök hallgatók számára. Nagy örömmel várjuk diákjaikat, és kérjük, hogy segítsenek eljuttatni hozzájuk az alábbi információkat.

A rendezvény szakmai része az építőipari digitalizáció és fenntarthatóság témáira fókuszál. A program keretében lehetőség nyílik a debreceni BMW gyár meglátogatására, ahol közvetlenül tapasztalhatják meg az építőipar legújabb technológiáit és módszereit. Emellett tapasztalt trénerek segítéségével olyan készségek fejlesztésére törekszünk, melyek rendkívül hasznosak lesznek a munka világában. A szakmai tartalom mellett külön figyelmet fordítunk a szabadidős programokra és a csapatépítésre is, hogy a résztvevők teljes mértékben feltöltődhessenek.

Helyszín: Tisza-tó környéke

Pályázati felület: